ЗВІТИ
Щоквартальна звітність
Щоквартальна звітність надходжень та закупівель, оперативний та бухгалтерській облік, статистична звітність про залучення коштів (майна) для здійснення благодійної діяльності та про
напрями їх використання. Наведена інформація має лише ознайомчий характер.
2023 рік
Травень – організація ще не була створена
Червень – надходжень: 0 гривень, видатків: 0 гривень
Серпень – надходжень: 538.88 гривень, видатків: 203 гривень (Детальніше)
Вересень – надходжень: 309 гривень, видатків: 0 гривень (Детальніше)
Листопад – надходжень: 493.30 гривень, видатків: 247.32 гривень (Детальніше)
Грудень – надходжень: 11249.79 гривень, видатків: 9254 гривень (Детальніше)
2024 рік
Січень – надходжень: 917.36 гривень, видатків: 228 гривень (Детальніше)
Лютий – надходжень: 352.83 гривень, видатків: 689 гривень (Детальніше)
Березень – надходжень: 225 гривень, видатків: 228 гривень (Детальніше)
Квітень – надходжень: 16305.54 гривень, видатків: 228 гривень (Детальніше)
Травень – надходжень: 1464.64 гривень, видатків: 13108.60 гривень (Детальніше)
Червень – надходжень: 8743.87 гривень, видатків: 5950 гривень (Детальніше)
Липень – надходжень: 113 278.23 гривень, видатків: 752 гривень (Детальніше)
Серпень – надходжень: 1197.50 гривень, видатків: 228 гривень (Детальніше)
Вересень – надходжень: 46.89 гривень, видатків: 228 гривень (Детальніше)
Жовтень – надходжень: 44576.81 гривень, видатків: 75 гривень (Детальніше)
Листопад – надходжень: 1990.51 гривень, видатків: 14750.15 гривень (Детальніше)
Грудень – надходжень: 30474.65 гривень, видатків: 62595.88 гривень (Детальніше)
Щорічна звітність
Фінансова звітність підприємства та звітність про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації, які подаються Фондом до контролюючих органів за базовий звітний (податковий) рік протягом 60 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року.
2023 рік
Звіт про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації
Фінансова звітність мікропідриємства
2024 рік
Звіт про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації
Фінансова звітність мікропідриємства
МАФІЯ UA BOT
Партнер проєкту
Команда Фонду Солідарності з Україною завітала до військового шпиталю в Києві, щоб подякувати за мужність, витримку та незламний дух наших захисників і медиків.
Поранені військові, що потрапляють до шпиталей, зазвичай не мають при собі якихось особистих речей, які є звичайними для цивільних.
Одна річ, яка є дуже важливою для них, це мобільні телефони, за допомогою яких можна тримати зв’язок з рідними.
Тому разом із теплими словами підтримки ми передали 12 сучасних смартфонів, які стануть у пригоді як пацієнтам, так і персоналу шпиталю, а з ними стартові пакети оператору стільникового зв’язку та ваучери для їх поповнення на суму 12 000 гривень.
Ми віримо, що телефонний зв’язок може забезпечуватись постійно та ми маємо на меті надати цю можливість усім військовим, які цього потребують.
Завдяки цим телефонам багато військових отримають можливість нарешті почути свою родину та спілкуватися з нею регулярно під час проходження лікування.
Пишаємось стійкістю військових та віримо в нашу перемогу!
Окрема вдячність:
Ukrainian WoW Community
Blizzard Entertainment
Федерації кіберспорту України (UESF)
Бренду обладнання для геймерів “HATOR”
Сервісу Raider.IO
Ломіковськя Лідія Степанівна, 08.03.1927 р. народження, стала символом стійкості для всієї країни.
98-річна Лідія Степанівна самотужки подолала 10 кілометрів шляху із частково окупованого селища Очеретине, що на Донеччині, на підконтрольну Україні територію. Жінці довелося покинути побудований власними руками будинок після того, як його зруйнували росіяни. Лідія Степанівна почала свій шлях на вільну територію із ріднею – сином, невісткою та онукою. Однак їм довелося розділитися, і жінка похилого віку сама йшла під обстрілами майже цілий день. Вона зазначає, що кілька разів падала без сил, переводила дух, але продовжувала свій шлях. Увечері жінку помітили військові та передали евакуаційній групі.
Оскільки переселенка була змушена залишити свою домівку, вона фактично залишилася без житла, тому жінка була вимушена звертатися до небайдужих установ та організацій по допомогу. На її прохання відгукнулася команда одного з найбільших за кількістю користувачів мобільних застосунків для онлайн-банкінгу “monobank” та передала Лідії Степанівні права власності на приватний будинок.
Фонд Солідарності з Україною отримав від української мережі магазинів електроніки та побутової техніки Фокстрот допомогу у вигляді надання електроприладів у постійне користування жінці, що опиналася в складних життєвих обставинах через збройну агресію Російської Федерації та разом з командою monobank допоміг облаштувати раніше придбаний будинок.
Акт приймання-передачі благодійної допомоги.
Саме тому разом з Командуванням медичних сил ЗСУ та офіцерами морально-психологічного забезпечення Фонд Солідарності з Україною провів благодійну виставу «Розкішне весілля» за мотивами твору Р. Хоудона на території одного з військових шпиталів країни.
Захід відбувся за підтримки Київського Національного Університету Культури і Мистецтв, Управління культури Бориспільської міської ради та Бориспільского муніципального театру “Березіль”.
Первинні документи за благодійним заходом, що відбувся, знаходяться за цим посиланням.
Фонд Солідарності з Україною розповів учням та педагогічному колективу Вінницького ліцею №1 про важливість суспільної соціальної діяльності.
Представник Фонду розповідав про волонтерський рух України, про те, як стати волонтером та про електронні петиції як один з інструментів електронної демократії.
Доповідач поділився своїм унікальним досвідом волонтерства у центрі для біженців у Польщі, а також поділився цікавими фактами про свою участь у перейменуванні вулиць міста, створенні окопних свічок та про інші історії, що надихають, зі свого досвіду.
Цей захід не лише зацікавив учнів соціальними та гуманітарними питаннями, а й надихнув їх на активну участь у благодійних та волонтерських ініціативах.
Попри повітряну тривогу, учні продовжували слухати цікаві розповіді перебуваючи в укритті.
Василь Валерійович Поліщук — народжений 25 серпня 1995 у с. Старий Іржавець Оржицької селищної громади на Полтавщині, головний сержант 30 ОМБр Сухопутних військ Збройних сил України, загинув у бою 27 серпня 2022 (в віці 27 років) у
Харківській області. За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння Українському народові нагороджений званням Героя України з удостоєнням ордена “Золота Зірка” (посмертно).
В нього залишилося двоє дітей: син Іван (7 років) та донька Анна (3 роки). Син, на жаль, має розлади аутистичного спектра. Також в дітей залишилися хворі дідусь та бабуся.
До Фонду Солідарності з Україною за допомогою звернулася мати доньки загиблого. Фонд Солідарності з Україною негайно відреагував на звернення та надав сім’ї значну підтримку у складній життєвій ситуації.
Благодійна організація надала фінансову допомогу, спрямовану на забезпечення базових потреб родини.
Згуртованість та увага команди Фонду допомогли родині Поліщуків упоратися з труднощами після тяжкої втрати.
- Джерело використаних фотоматеріалів: Kalush Orchestra - Stefania (YouTube)