ПРО ФОНД

НАША МІСІЯ

У 2023 році після теракту на Каховський ГЕС було засновано Фонд Солідарності з Україною задля допомоги країні та її постраждалим жителям внаслідок нелюдських дій скаженого сусіда для того, щоб об’єднати волонтерську допомогу українців, а також залучити іноземну підтримку.

НАША ВІЗІЯ

Нашою візією є сильна та єдина Україна, що знаходиться на шляху до повного відновлення після збройного вторгнення Російської Федерації та насильства на її території. Ми прагнемо бачити країну, де кожен громадянин живе безпечно та гідно, зможе отримати необхідну допомогу у складних ситуаціях та має можливості для позитивного розвитку.

ПРІОРИТЕТНІ НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

1. ВІДБУДОВА УКРАЇНИ

Фонд активно сприяє відновленню постраждалих територій та інфраструктури.

2. ДОПОМОГА ПОСТРАЖДАЛИМ

Фонд підтримує соціальні та економічні проекти для покращення життєвих умов населення та надає адресну допомогу тим, хто постраждав від конфлікту, забезпечуючи необхідні засоби і матеріальну підтримку.

3. РЯТУВАЛЬНі БРИГАДИ

Фонд формує та підтримує мобільні волонтерські бригади для ефективної участі у пошуково-рятувальних операціях та розбиранні завалів, що допомагає врятувати життя під час кризових ситуацій.


ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ

Бенефіціарами благодійної допомоги можуть бути: фізичні особи, заклади освіти, заклади охорони здоров’я, територіальні

громади, центральні органи виконавчої влади та військового управління України, інші неприбуткові установи чи організації.

 

Інформація про благодійні програми Фонду розміщуватимуться на офіційних ресурсах. Кожна благодійна програма має унікальний перелік осіб та організацій, які можуть претендувати на отримання допомоги.

Перш, ніж з’єднатися з нами для отримання допомоги, будь ласка, перевірте, чи є активною благодійна програма, за якою ви звертаєтеся, та чи відповідаєте ви критеріям для отримання благодійної допомоги за цією програмою.

На жаль, ми не можемо розглядати індивідуальні запити на допомогу не в межах благодійних програм, адже для ефективного розподілу коштів кожна благодійна програма має чіткі критерії для подання. Фонд сумлінно виконує Законодавство України, тому ретельно слідкує за цільовим використанням коштів.


В описі кожної благодійної програми є інформація про те, як можна зв’язатися з нами чи контактна особа разом з усією необхідною інформацією та переліком документів, які вам необхідні. Дотримуйтесь інструкцій та звертайтеся до нас у разі виникнення будь-яких питань.

В умовах воєнного стану нашим пріоритетом є зменшення бюрократії та якнайшвидше опрацювання запитів на отримання допомоги, тому ми скорочуємо перелік необхідних документів для отримання допомоги до мінімально можливих.

Звітність знаходиться за цим посиланням. Реєстраційні документи ви можете перевірити за цим посиланням.

За домовленістю з партнерами та з метою виконання законодавства України Фонд не здійснює збори Благодійних пожертв, якщо:


1) такий збір є незаконним, або може нашкодити діловій репутації, або може негативно вплинути на бренди фінансових партнерів, платіжних систем, Фонду в тому числі, але не виключно:


● вогнепальна зброя, запасні частини до неї, боєприпаси, холодна зброя, що заборонена або обмежена в обігу правоохоронними органами;

● наркотичні, стероїдні, психотропні речовини та інші товари, що наражають на небезпеку життя та здоров’я споживачів, а також пристосування для їхнього споживання;

● неліцензовані лікарські засоби, доставка лікарських засобів за межі України;

● тютюнові вироби, ігорний бізнес, казино, лотереї, тоталізатори, електронна валюта;


2) метою збору є продаж зображень, що мають образливий характер, в тому числі зображення сексуального характеру, сексуальної експлуатації (в тому числі неповнолітніх), нанесення тілесних ушкоджень особі та частинам тіла особи, будь-які прояви жорстокості.


Фонд також ніколи не сприятимеме фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення. Фонд активно сприяє протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом.

⬅ Це Кіт Хвостик з компанії HOSTiQ

⬅ Це Кіт Хвостик з компанії HOSTiQ

Дякуємо йому та HOSTiQ.ua за підтримку Фонду з перших днів заснування. В них ви знайдете хостинг з потрібними параметрами для вашого сайту та не переплатите.

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Виникли запитання? Ми завжди відкриті для розмови!


СТАНДАРТ ВЗАЄМОДІЇ З БЛАГОДІЙНИКАМИ

Стандарти відносин з особами, що фінансують діяльність Благодійної Організації відіграють важливу роль у забезпеченні прозорості, відповідальності та етичної поведінки.


Прозорість та відкритість: Благодійна Організація повинна забезпечити прозорість у відносинах з особами, які надають фінансову підтримку. Це включає публікацію фінансової інформації, звітності та діяльності Організації на вебсайті та інших публічних джерелах.


Заборона конфлікту інтересів: Організація повинна уникати будь-яких ситуацій, де може виникнути конфлікт інтересів між особами, що надають фінансову підтримку, та іншими сторонами.


Етична поведінка: Благодійна Організація повинна дотримуватися вищих стандартів етичної поведінки у взаємодії з благодійниками. Це включає чесність, інтегрітет та дотримання законодавства.


Використання пожертвувань: Благодійна Організація повинна використовувати отримані пожертвування за цільовим призначенням. Організація повинна забезпечити ефективне використання цих коштів для досягнення своїх місії та цілей.


Захист приватності: Організація повинна дотримуватися вимог щодо захисту персональних даних та конфіденційної інформації благодійників.


Звітність: Благодійна Організація повинна регулярно представляти звіти про використання отриманих пожертвувань та досягнення своїх цілей.


Взаємодія та співпраця: Організація повинна підтримувати відкритий та конструктивний діалог з благодійниками, щоб забезпечити взаєморозуміння та співпрацю у досягненні спільних цілей.


Ці стандарти допомагають створити довіру та партнерство між Благодійною Організацією та особами, які надають фінансову підтримку, і сприятимуть ефективному впровадженню благодійних ініціатив та програм.

ЗАТВЕРДЖЕНО:

Президентом Фонду
Котенко Данилом Володимировичем

РЕЄСТРАЦІЙНІ ДОКУМЕНТИ

Статут (1)-01


Статут Благодійної організації

Копия Виписка з реєстру-1


Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб

Витяг з реєстру неприбуткових організацій (1)-1


Виписка з реєстру неприбуткових організацій

допоможіть фонду

Приймаються картки платіжних систем VISA, MasterCard та ПРОСТІР

Навіть під час повітряних тривог

Продовжуємо працювати, не зважаючи на ракетні загрози.

Наповнені рішучістю допомогати тим, хто цього потребує за будь-яких обставин.

Долучайтеся до волонтерської спільноти України за покликом душі!

Заповнюйте заявку за посиланням forms.gle/N1njGWqvJNpYxGWR8