Фонд солідарності з Україною

Обіймаючи Україну, змінюючи світ


ПАРТНЕР ФОНДУ

МАФІЯ UA BOT

Перший український Telegram бот для гри в мафію онлайн, активна спільнота гравців якого налічує 90 000 осіб

Спільно з командою @MafiaUaBot Фонд Солідарності з Україною проводить спільний цифровий благодійний захід, під час якого гравці можуть отримувати ігрові бонуси за матеріальну та нематеріальну підтримку діяльності Фонду.

Рік тому російські окупанти підірвали греблю та будівлі Каховської ГЕС. Це був свідомий і прорахований злочин – один із найбільших їхніх злочинів проти природи та людей усього нашого регіону. Навіть точну кількість загиблих зараз з’ясувати неможливо, бо наймасштабнішого удару зазнала окупована частина Херсонщини. Загалом постраждали щонайменше десятки тисяч людей, сотні тисяч залишилися без питної води. Були затоплені значні території України та знищене Каховське водосховище, яке забезпечувало, зокрема, стабільність роботи Запорізької атомної станції – найбільшої у Європі. Безпосередні наслідки цього злочину відчувалися навіть у сусідніх країнах нашого Чорноморського регіону.

 

За рік нашій державі, нашим людям вдалося ліквідувати частину наслідків такого російського удару. Я вдячний усім, хто рятував людей, допомагав забезпечувати житлом, відновлював постачання питної води. Це значна робота. І не менш значною роботою буде притягнення Росії до справедливої відповідальності за цей та інші злочини війни – свідомі російські удари по людях і людяності, по всьому живому. Усі, хто працює заради справедливості для України та заради відновлення нашої країни, є захисниками життя.

Джерело: Офіційний канал Президента України – Володимира Зеленського в Telegram, 06.06.2024 (посилання)

Володимир Зеленський
Президент України

ЗБІР

ТИМЧАСОВІ ТЕЛЕФОНИ ДЛЯ ВІЙСЬКОВИХ ШПИТАЛЕЙ

Збір на смартфони та стартові пакети операторів стільникового зв’язку, які будуть видаватися усім пораненим вісйьковим на час лікування.

Заява Президента Фонду

У зв'язку із вторгненням ХАМАСу до Ізраїлю

Президент Фонду
Котенко Данило Володимирович
У світлі жахливих подій 7 жовтня 2023 року від імені Фонду Солідарності з Україною я виступаю із заявою на підтримку Ізраїлю. Ми глибоко шкодуємо про трагічні події, що відбулися, коли бойовики терористичних організацій ХАМАС і Палестинський ісламський джихад провели потужний ракетний обстріл і вторглися до Ізраїлю. Ці атаки призвели до втрати сотень життів і тисяч поранених, а також викрадення десятків людей. Ми глибоко співчуваємо сім’ям жертв і висловлюємо нашу підтримку народу Ізраїлю. Наші думки та молитви спрямовані до жертв та їхніх близьких. Ми підтримуємо уряд Ізраїлю в його зусиллях щодо безпеки своїх громадян у цей важкий період та рішуче підтримуємо Ізраїль у його праві на самооборону. Нехай цей важкий час об’єднає нас у прагненні миру та безпеки для всіх наших народів. Ми продовжимо стежити за розвитком подій та віримо у перемогу Ізраїлю над тероризмом.

БЛАГОДІЙНА ПРОГРАМА

ДОПОМОГА ЗСУ
Збройні Сили України щодня здійснюють збройний захист незалежності, територіальної цілісності та недоторканості України. Фонд готовий надавати підтримку ЗСУ та забезпечувати військові підрозділи всім необхідним

Інші благодійні програми

Відбудова
України

Фонд сприятиме відновленню постраждалих територій та інфраструктури

Допомога
постраждалим

Фонд надаватиме адресну допомогу тим, хто постраждав від війни

Рятувальні бригади

ЗБІР КОШТІВ

Фонд формуватиме мобільні волонтерські бригади для рятування населення

допоможіть фонду

Приймаються картки платіжних систем VISA, MasterCard та ПРОСТІР

ВОЛОНТЕРСТВО

Благодійність стала соціальним феноменом українського суспільства та сучасну Україну вже неможливо уявити без неї. Саме тому українці щодня волонтерять та донатять на ЗСУ та гуманітарні потреби, бо вони переконані, що сміливість проявляється у вчинках.

 

Ваша участь може зробити значний вклад в життя тих, хто потребує підтримки та допомоги. Ми з нетерпінням чекаємо на вас!

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Виникли запитання? Ми завжди відкриті для розмови!