Фонд солідарності з Україною

Обіймаючи Україну, змінюючи світ

ЗБІР

ТИМЧАСОВІ ТЕЛЕФОНИ ДЛЯ ВІЙСЬКОВИХ ШПИТАЛЕЙ

Збір на смартфони та стартові пакети операторів стільникового зв’язку, які будуть видаватися усім пораненим вісйьковим на час лікування.

Заява Президента Фонду

У зв'язку із вторгненням ХАМАСу до Ізраїлю

Президент Фонду
Котенко Данило Володимирович

У світлі жахливих подій 7 жовтня 2023 року від імені Фонду Солідарності з Україною я виступаю із заявою на підтримку Ізраїлю.

Ми глибоко шкодуємо про трагічні події, що відбулися, коли бойовики терористичних організацій ХАМАС і Палестинський ісламський джихад провели потужний ракетний обстріл і вторглися до Ізраїлю. Ці атаки призвели до втрати сотень життів і тисяч поранених, а також викрадення десятків людей. Ми глибоко співчуваємо сім’ям жертв і висловлюємо нашу підтримку народу Ізраїлю.

Наші думки та молитви спрямовані до жертв та їхніх близьких. Ми підтримуємо уряд Ізраїлю в його зусиллях щодо безпеки своїх громадян у цей важкий період та рішуче підтримуємо Ізраїль у його праві на самооборону.

Нехай цей важкий час об’єднає нас у прагненні миру та безпеки для всіх наших народів. Ми продовжимо стежити за розвитком подій та віримо у перемогу Ізраїлю над тероризмом.

БЛАГОДІЙНА ПРОГРАМА

ДОПОМОГА ЗСУ
Збройні Сили України щодня здійснюють збройний захист незалежності, територіальної цілісності та недоторканості України. Фонд готовий надавати підтримку ЗСУ та забезпечувати військові підрозділи всім необхідним

Інші благодійні програми

Відбудова
України

Фонд сприятиме відновленню постраждалих територій та інфраструктури

Допомога
постраждалим

Фонд надаватиме адресну допомогу тим, хто постраждав від війни

Рятувальні бригади

ЗБІР КОШТІВ

Фонд формуватиме мобільні волонтерські бригади для рятування населення

допоможіть фонду

Приймаються картки платіжних систем VISA, MasterCard та ПРОСТІР

ВОЛОНТЕРСТВО

Благодійність стала соціальним феноменом українського суспільства та сучасну Україну вже неможливо уявити без неї. Саме тому українці щодня волонтерять та донатять на ЗСУ та гуманітарні потреби, бо вони переконані, що сміливість проявляється у вчинках.

 

Ваша участь може зробити значний вклад в життя тих, хто потребує підтримки та допомоги. Ми з нетерпінням чекаємо на вас!

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Виникли запитання? Ми завжди відкриті для розмови!