ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Приймаються картки платіжних систем VISA, MasterCard та ПРОСТІР

Сертифікати

Ми віримо, що доброта має ціну і хочемо віддячити всім, хто допомагає Україні. Кожен вклад незалежно від його розміру має велике значення для наших благодійних проєктів. Однак ми хочемо висловити особливу подяку благодійникам, які переказали на рахунки Фонду від 50 доларів США у вигляді сертифіката з безкоштовною доставкою по всьому світу, який засвідчує суму благодійної пожертви на відбудову України, допомогу постраждалим та рятувальні операції.

50 доларів

Сертифікат на щільному папері 297×210 мм

500 доларів

Пластиковий сертифікат 20х15 см

2 000 доларів

Сертифікат на дерев’яній основі 380х300 мм

Банківський переказ

У випадку, якщо сума запланованого вами пожертвування перевищує 40 000 гривень, ми дуже просимо надіслати таке пожертвування банківським переказом по Україні, оскільки у випадку обрання іншого методу переказу на рахунки Фонду буде зараховано менше коштів через необхідність сплачувати комісію за обробку банківської картки.

Отримувач: Благодійна Організація Благодійний Фонд «Фонд Солідарності з Україною»
IBAN: UA093220010000026000990001039
ЄДРПОУ: 44954182
Призначення платежу: Безповоротна благодійна допомога

Натуральна допомога

Ми приймаємо пожертвування у вигляді натуральної допомоги, будь то медикаменти чи інші товари.

Зверніть увагу, що прийняття допомоги у натуральній формі може створити складнощі в ефективному розподілі та логістиці. Натуральна допомога потребує істотних людських та матеріальних ресурсів для сортування, зберігання та транспортування отриманих товарів.

Фонд Солідарності з Україною прагне забезпечувати допомогу максимально швидко та ефективно, тому ми рекомендуємо надати пріоритет фінансовій допомозі.

Але якщо ви все ж таки бажаєте надіслати нам допомогу у натуральній формі, будь ласка, зв’яжіться з нами для узгодження усіх деталей.

Волонтерська допомога

Ваша участь може зробити значний вклад в життя тих, хто потребує підтримки та допомоги.


Як волонтер у нашому фонді, ви матимете можливість проявити свою доброту, турботу та впливати на українське суспільство. Ми пропонуємо різноманітні можливості для волонтерів, що дозволить вам обрати те, що відповідає вашим інтересам та навичкам.


Ваша участь може включати організацію та участь у заходах, збирання та розподіл пожертвувань, проведення благодійних акцій, роботу з дітьми, допомогу людям та багато іншого. Волонтерство – це не лише можливість допомогти іншим, а й набути нових навичок, розширити кругозір та здобути цінні контакти.


Ми цінуємо ваш час та пропонуємо гнучкий графік, щоб ви змогли вибирати зручний для вас час для волонтерської роботи. Незалежно від того, наскільки багато чи мало часу ви можете приділити волонтерству, ваш внесок буде оцінено та він залишить слід у серцях людей, яким ви допоможете.


Якщо ви готові прийняти виклик та стати частиною нашої команди волонтерів, будь ласка, зв’яжіться з нами електронною поштою чи за допомогою форми зворотного зв’язку стисло описавши інформацію про себе.


Ми з нетерпінням чекаємо на вас!

допоможіть фонду

Приймаються картки платіжних систем VISA, MasterCard та ПРОСТІР